Zostaw prośbę +(48)720-770-195

O nas

Wysokiej jakości treści na twojej stronie

people

Wysoka jakość treści na twojej stronie stanie się głównym narzędziem zdobywania publiczności i kluczem do wydajnej pracy zasobu. Nasze studio oferuje treści napełniania różnych typów stron internetowych, unikalnej i wysokiej jakości informacji.

Zespół specjalistów oferuje tylko skuteczne treści decyzji

Staż pracy pracowników ponad 8 lat, co pozwala im znaleźć odpowiednie rozwiązania dla klientów z zamówieniami różnego typu trudności. W zespole pracują doświadczeni:

  • SEO specialist
  • przepisać
  • content menager
  • marketingowiec

Oni starannie analizują każdy projekt, rozważają możliwości jego realizacji, i dopiero po tym przystępują do jego wykonania. Z każdym klijentem pracuje oddzielny zespół specjalistów, co pozwala skupić się na konkretnym projekcie. Większość klientów zwraca się do nas ponownie , aby zamówić treści na stronie, wypełnić strony interesującym, pouczającym i zoptymalizowanym materiałem. Wiele stron obsługiwane są przez doświadczonych specjalistów na stałe, co pomaga stale zwiększać ich frekwencja.

Jesteśmy zawsze dostępni i gotowi do zapoznania się ze wszystkimi wchodzącymi wnioskami , odpowiedzieć na nurtujące pytania i wybrać format treści, które okażą się korzystne dla danego zasobu. Indywidualne podejście, wysoka jakość wykonanej pracy, składanie projektów – to wszystko zespół ContentX!